Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kuart Mimarlık İnşaat Tahhüt Ltd. Şti Tadilat ve Dekorasyon


Özellikle bankacılık ve finans kuruluşları gibi şube ağı üzerinden faaliyet gösteren firmaların zamanla yenilemek zorunda oldukları kurumsal kimlik imajlarının mimari platforma aktarılması sürecinde gereksinim duydukları tadilat ve dekorasyon hizmetlerini üstlenmek üzere KUART MİMARLIK bünyesinde uzman ekipler mevcuttur.

Projelendirme 

Mimari proje aşamasındaki yapıların veya var olan binaların iç mekanlarının yenilenmesi, ihtiyaçlara göre fonksiyonun değiştirilmesi için gerekli olan tasarım ve uygulama çalışmaları kullanıcı özelinde ele alınarak, konut, ofis alanları, otel, alışveriş merkezi, eğitim yapıları, hastane, kafe gibi her çeşit mekanlarla birlikte mimari çözüm bekleyen tüm konulara hizmet vermekteyiz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenen mimari projelerde, işlevsellik, çevresel faktörler ve tüm diğer mimari öğelerin bileşimiyle çözümler üretilir. Küçük veya büyük ölçekli, basit veya çok fonksiyonlu yapıları kapsamına alan tüm projelere ait tasarım ve uygulamaların projelendirilmesi sürecine dahil olan tüm diğer disiplinlerle koordinasyon sağlanır.